Welcome to PLLUG - 2015


Цього року вже відбулося кілька зібрань нашої спільноти, тож я вирішив написати декілька слів для тих хто не встиг побувати у нас 24 лютого на першій доповіді. За традицією, вона містить трохи історії, а також присвячена тим речам які ми запланували на цей рік. Тож давайте почнемо!

Ласкаво просимо до PLLUG.Community


PLLUG community (Programming in Lviv Linux Users Group)—
це відкрита спільнота для всіх бажаючих, хто цікавиться сучасними інформаційними технологіями.

Ми маємо ціль - сформувати спільноту людей, які вдосконалюють свій професійний рівень та допомагають іншим у цьому.

Ми проводимо регулярні зібрання, на яких координується робота наших проектів та читаються доповіді які присвячені широкому колу тем:

  • розробка та робота над IT проектами;
  • вільне/відкрите програмне забезпечення та Linux;
  • розробка кросплатформного та платформо-орієнтованого програмного забезпечення;
  • Веб-розробка та бази даних;
  • розробка для мобільних пристроїв (Android,iOS, Windows);
  • електроніка та розробка простих пристроїв;
  • програмування мікроконтролерів та взаємодія з апаратною частиною;


Робота над невеликими проектами, разом з більш досвідченими учасниками, наближає до реальних умов розробки, а підготовка та участь у доповіді може бути чудовим способом навчання. Наше ком'юніті, є своєрідним середовищем для керування самостійною роботою. PLLUG часто стає поштовхом для наших нових учасників до власної майбутньої кар'єри в IT.

Тож якщо ви хочете навчитися програмувати, але не знаєте з чого почати та не вичтачає практики, або ж просто хочете знайти друзів та однодумців, послухати доповіді та поговорити на різноманітні IT теми - приєднуйтесь!

Трохи історії


Спільнота розпочала своє існування у 2009 році як гурток для студентів факультету електроніки ЛНУ і. Івана Франка. Ідея виникла на одному з зібрань LLUG (Львівської грапи користувачів Linux). Гурток мав меті навчити програмуванню, а також передати цінного досвіду з розробки програмного забезпечення студентам та підготувати їх до майбутньої роботи у сфері IT. За понад 5 років існування гурток перетворився на автономну, вільну та відкриту спільноту завдяки зусиллям її організаторів та учасників.

Організаторами заходів спільноти стали студенти та випускники факультету електроніки ЛНУ імені Івана Франка, прикладної математики ЛНУ імені Івана Франка та Львівської політехніки. За їх же участю разом з гостями та учасниками готуються зібрання та доповіді спільноти. Часто у якості гостей ми запрошуємо знайомих розробників з різних IT компаній, які проводять доповіді та майстер класи з різних тем.

Що нового цього року


"Дорожня карта" для нових учасників


Цього року для нових учасників нашої спільноти ми пропонуємо “дорожню карту”. Це можливість обрати для себе один з існуючих напрямів та послідовно крок за кроком освоїти обрану мову/технологію.
На даний момент існує можливість обрати нааступні напрями:

  • C++\Qt напрям
  • Веб напрям
  • Мобільна розробка (iOS)


З кожного напрямку відбуваються регулярні лекції та доповіді, які супровождуються матералами для самостійної роботи. А далі учасники зможуть випробувати свої знання на міні завданнях, тестах, а також взяти участь у спільному проекті разом з іншими.

Перевага PLLUG.Roadmap у тому, що учасники отримають поради від керівників напрямів: з чого можна почати, на що звернути увагу, як виконати ті чи інші завдання. Звичайно ж усі зможуть отримати багато практики у кращих традиціях PLLUG Community.

Більше про розклад тут

Нові партнери


Нашим новим партнером стала компанія Indeema, завдяки якій ми проводимо регулярні додаткові лекці з мобільної розробки.

Лекції з розробки під iOS


У рамках PLLUG.Roadmap ми пропонуємо лекції з мообільної розробки під iOS від нашого нового партнера (компанія Indeema). Процес читання лекції буде супроводжуватися паралельною роботою над міні-проектом (грою).

Доповіді відбувааються кожного тижня у четвер протяном семестру у звичний час (18:00) у приміщенні Природничого коледжу ЛНУ ім. І. Франка (вул. Тарнавського 107).

Перше зібрання відбулося!


Що ж, перше зібрання у 2015 році відбулося. І попереду ще багато нових зустрічей та подій!

Слідкуйте за подіями


Не забувайте слідкувати за планом наших зустрічей у соц мережах та на сайті подій. Зазвичай перед кожним зібранням ми заздалегідь розсилаємо листи з планом доповідей\лекцій, а також фотографіями, презентаціями та іншими матеріалами з минулих зібрань.

Зареєструйтесь на участь у наступному зібранні та отримуйте поштову розсилку: http://pllug.eventbrite.co.uk/

Слідкуйте за нами в соц мережі Facebook: https://www.facebook.com/PLLUGcommunity

Have fun & stay tuned!

В останнє змінено: 2015/03/14 05:02