PLLUG Summer Camp 2015

PLLUG Summer Camp 2015 набирає обертів. Цього року ми проводимо вже четвертий літній кодінг! Цього літа нас чекають нові таски на проектах, продовження PLLUG Roadmap, а також - ще багато цікавого для учасників.

Що таке PLLUG Summer Camp


PLLUG Summer Camp - це літній марафон з програмування, який передбачає роботу над проектами за підтримки спільноти PLLUG.Community та її партнерів.

Приблизний план літнього кодінгу виглядає так:

 • Учасники обирають цікаві для себе проекти
 • Потім упродовж літа вони працюють наж цими проектами у команді з іншими учасниками та під керівництвом менторів. Як саме буде проходити робота вирішує керівник того чи іншого проекту.
 • На першому зібранні учасники презентують свої проекти. Ми обговорюємо результати разом з учасниками пільноти.


Ціль літнього кодінгу - це передусім практика. Дуже багато практики! Ми не тільки намагаємося наблизити умови роботи учасників до реальних, але й максимально сконцентруватися на результаті. Учасників чекають регулярні code review, зібрання команд розробників, спільні планування задач, використання звичних для розробника інструментів (VCS, BTS,..), осягнення кращих практик від менторів тощо. Надіємося це буде цікавий та, передусім, корисний час для всіх учасників.

Що нового цього літа


Цього літа підготовка до кодінгу проходила передусім під час PLLUG Roadmaps. Для нових учасників нашої спільноти ми пропонували “дорожню карту”. Це була можливість обрати для себе один з існуючих напрямів та послідовно крок за кроком освоїти обрану мову/технологію. PLLUG Summer Camp є обов'язковим етапом для учасників PLLUG Roadmaps. Ми сподіваємося, що разом з іншими учасниками PLLUG Summer Camp та існуючими учасниками PLLUG Roadmaps ми зробимо літній кодінг ще більш продуктивним та цікавим!


Реєстрація на участь


Цього літа на Summer Camp ми мажємо чотири різні напрями:

 • С++\Qt\QML
 • Web технології
 • Мобільний напрям (Android, iOS)

Умови участі визначаються керівниками напрямів, тому на кожному напрямі вони різні.

Реєстрація на участь за напрямом С++\Qt\QML

Останнім часом ми отримаємо багато питань про участь на нашому напрямі. Тому ми вирішили опублікувати всю інформацію тут.

Перш за все, варто сказати, що Summer Camp орієнтований у першу чергу на учасників PLLUG Roadmap. Але цього року ми все таки даємо змогу всім бажаючим, хто упевнений у своїх силах, взяти участь у нашому літньому кодінгу.

Учасники будуть брати участь у одному з проектів:

 • Система для створення презентацій (Qt/C++/QML/QtQuick/OpenGL/Shaders)
 • Клієнт для систем контролю версій (Qt/C++/Git/SVN/Windows/Linux/MacOSX)

Щоб взяти участь у Summer Camp 2015 на Qt/ C++ напрямі необхідно надіслати до 29.06.2015, за електронною адресою info@pllug.org.ua такі дані про себе (англійською мовою):

 • Прізвище
 • Ім'я
 • Електронна пошта
 • Skype нік
 • Номер телефону
 • username на Github (якщо немає, зареєструватись - http://github.com)
 • Напрямок(Qt/C++)

Цей крок буде рахуватись вашою реєстрацією для участі в Summer Camp 2015 Qt/C++, після чого ви отримаєте тестове завдання для проходу на Summer Camp, яке необхідно буде виконати за тиждень, після його отримання і надіслати результат вашої роботи на info@pllug.org.ua .

Учасники які реєстрються у даний момент отримають завдання не одразу!. Ми маємо витратити деякий час на підготовку завдання і роботу з новим учасником. Після успішного виконання завдання, ви отримаєте можливість взяти участь у Summer Camp 2015 на Qt/C++ напрямі.

Ті, хто не встигнуть зареєструватись до вказаної дати або не виконають завдання(чи виконають його некоректно), не будуть брати участь в Summer Camp, але можуть приєднатись до нас цієї осені, і взяти участь у новому Roadmap на Qt/ C++ напрямі (для цього реєструйтеся та приходьте на наше перше зібрання цієї осені Реєстрація)

Якщо у вас виникнуть додаткові питання, які не стосуються вище описаного пишіть на адресу info@pllug.org.ua


Реєстрація та виконання завдань обов'язкові! .

В останнє змінено: 2015/06/26 13:23