PLLUG Summer Camp

Літній кодінг PLLUG Summer Camp 2014 почався!

Наш літній кодінг у рамках PLLUG.Community розпочався! А це означає, що усі учасники нашої спільноти отримають можливість взяти участь у невеликих навчальних проектах протягом цього літа.

Нам вдалося підготували досить цікаві теми для розробок: це і створення прикладних програм для стільниць, програмування мікроконтролерів, розробка невеликих Веб-проектів та навіть робота над нашою першою 3D грою! Незабаром ми додамо опис невеликих проектів на сайт. А після початку PLLUG Summer Camp кожен проект, який було розпочато, отримає власну сторінку у розділі Наші проекти.

 
 

Проекти PLLUG Summer Camp 2014


StreamBeats

(Web/Python/Django/JavaScript/Backbone.js)
Розподілена музична платформа. Має серверну та клієнтсьу частину. Створення бази даних музичних файлів, програвання музики, розділення на категорії та пошук, обмін інформацією про композиції, виконавців, концерти та багато іншого!

Onion-bowery client

(Cloud/Java/JavaScript/Backbone.js/React)
Файлообмінник для нашої спільноти. Серверна частина написана з використанням Java, можлива участь у її подальшому вдосконаленні. Клієнтську частину ми плануємо створити під час Summer Camр, та розгорнути все на хостингу, щоб у подальшому зберігати презентації та матеріали (замість Dropbox).

3D Гра на Unity3D

(GameDev/Unity3D/Modeling/C#)
Розробка 3D гри з використанням фреймворка Unity. В команді з учасниками буде працювати професійні 3D моделер та два гейм розробника. Тип гри залежить від кількості та самих уасників: від бродилки до стратегії.

Arduino based WiFi audio streaming device.

(C/Arduino/Hardware)
Саморобна рація на основі arduino, що працює на основі WiFi протоколу і може передавати голосовий потік. Користувач може говорити у мікрофон і пристрій може передавати голос у реальному часі. Канал передачі займається повністю поки користувач одного пристрою говорить, у цей час інші користувачі прослуховують зайнятий канал. Проект можна розширити на інші можливості, наприклад симулювання стільникового телефону, передача голосу через інтернет.

Pictures comparator

(Adobe Flex/Action Script 3/MXML)
Програма, яка дозволяє паралельно розглянути та порівняти 2+ фотографії, також функціонує як переглядач зображень. У майбутньому можливо додати і маленький редактор зображень.

Pictures comparator - варіант для Windows Phone

(С#, .Net, WPF, Windows Phone)
Програма, яка дозволяє паралельно розглянути та порівняти 2+ фотографії, також функціонує як переглядач зображень. У майбутньому можливо додати і маленький редактор зображень.

Smart music Player

(Adobe Flex/Action Script 3/MXML)
Програвач музичних файлів для мобільних пристроїв, з деякими функціями що спрощують користування аплікацією.

Обчислювальний кластер на Raspberry Pi

(RPi/Linux/SGE/MPI/C/Fortran)
Створення обчислювального кластера з використанням комп'ютерів Raspberry Pi на основі Linux, SGE та MPI.

Клієнт для здійснення обрахунків

(Windows/C#/.NET)
Проект по написанню клієнта для здійснення обрахунків тоді коли компютер не зайнятий нічим. Консольна аплікація або віндовс сервіс. Серед задач, які потребуватимуть вирішення: 1. Визначання як зайнятий компютер; 2. Розпаралелення і вміння програмувати мултипоточність; 3. Вміння писати плагіни

Ультразвуковий бездротовий контролер

(С/C++/Signal processing/Math/Physics)
Розробка бездротового контролера, який працюватиме на основі ультразвуку. Проект включатиме в себе, математику, фізику, цифрову обробку сигналів. В команді є двоє людей.

SourceLine

(C++/Qt/VCS/Linux/Mac/Win)
Кроскратформний гріфічний клієнт для роботи з системами контролю версій (Git, SVN). Підтимка популярних ОС для настільних комп'ютерів (Windows XP/7/8, Linux, Mac OS X 10.8/10.9). Має на меті стати зручним та універсальним інструментом незалежно від платформи чи системи контролю версій.

Kuzya IDE

(C++/Qt/Compilers/Install packages)
Кросплатформне навчальне середовище розробки. Створено для максимальної простоти використання, що дає змогу сконцентруватися на самому процесі програмування, а не на нюансах середовища розробки. Серед задач на Summer Camp - розширення можливостей (підтримка Python, засоби відлагодження)

Музичний Інтернет магазин

(Web/Python/Flask/MongoDB/AngularJS)
Невеликий навчальний проект. Створення бази даних музичних файлів,кошику користувача та робота з ним.

Football highlights

(iOS 7/Android 4.0/CoreData/SQLite/Push notifications/in-App Purchases/REST/AdMob and RevMob advertisement/Flurry Analytics)
Розробка додатків для мобільних платформ iOS та Android, які дозволяють переглядати відео ключевих моментів футбольних матчів. Передбачається отримання списку найновіших відео з сервера. Також користувач матиме можливісь здійснити пошук по певним категоріях та клубах. Буде можливість підписатись на матчі певних клубів.

 
В останнє змінено: 2015/06/06 16:47